درباره پایتخت وندا

مبنای فعالیت شرکت پایتخت وندا بر پایه استفاده از متخصصین مجرب در زمینه واردات ، فروش ، راه اندازی و تعمیرات تجهیزات مدرن شبکه از جمله ( HP , CISCO , MikroTik ) می باشد.
بر همین اساس با دریافت نمایندگی رسمی از شرکت های معتبر فعال در زمینه IT ، توانسته ایم در این شرکت تجهیزات و خدمات IT را به مشتریان خود ارائه دهیم.
شرکت رایان فناوری پایتخت وندا در سال 1389 با هدف ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات با بهره گیری از مدیران مجرب و کار آزموده شکل گرفت.
در این راستا ، در حال حاضر با داشتن تجربیات لازم در زمینه تجهیزات و سرویس های متعدد شبکه از قبیل ( HP , CISCO , MikroTik , Virtualization , …. ) اقدام به ارائه خدمات آموزش از راه دور به تمام نقاط کشور با هدف گسترش صنعت IT کشور نموده ایم ، امید است تا با کمک خداوند متعال اکثر نیاز های مربوط به این صنعت را مرتفع سازیم.
حوزه های فعالیت شرکت شامل :

خدمات مشاوره و ارائه راهکار
راه اندازی شبکه و یا ارتقای بستر ارتباطی
تعمیر و تعویض قطعات و یا ارتقای سرور
مشاوره در جهت انتخاب و خرید مناسب سرور و دستگاه های ذخیره ساز
باز یابی و باز گردانی اطلاعات
ایجاد و بالابردن امنیت شبکه
شبکه های بی سیم و ارتباطات نقطه به نقطه
مشاوره و طراحی سرویس های مجازی سازی
مشاوره و طراحی سایت های امن (Disaster Recovery Site, StoreVirtual)
ارائه خدمات آموزش از راه دور تجهیزات و سرویس های تحت شبکه  

 
خدمات پسیو شبکه:
  • راه اندازی و نصب شبکه کابلی
  • نصب و اجرای انواع ترانکینگ و داکت
  • کابل کشی شبکه، تلفن، برق و UPS
  • راه اندازی و اجرای شبکه های بیسیم Wireless و Point to Point
پشتیانی و نگهداری از شبکه های کامپیوتری:
  • اعزام تیم کارشناسی برای بررسی شرایط
  • اعزام کارشناس به محل جهت رفع مشکل در صورت نیاز
  • پشتیبانی شبکه از راه دور به صورت Remote و پشتیبانی تلفنی
  • بررسی و مانیتورینگ مستمر شبکه و سرویس های موجود

نگرش مشتري‌ مداري حاكم بر فعاليت‌هاي گروه از همان ابتداي راه موجب شده است تا افزايش خوشنودي مشتريان، بهبود كيفيت محصولات و خدمات، نوآوري و خلاقيت مستمر براي ارايه‌ي خدمات نوين ، افزايش كارآيي خدمات پشتيباني فني و رقابت سالم و اصولي با همکاران ، جزء مهم‌ترين اصول و ارزش‌هاي فعاليت‌ شرکت پايتخت وندا می باشد.
همچنین توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان ، امید است این شرکت با بهره مندی از فن آوریهای روز دنیا و به کارگیری از سخت افزار های قدرتمند و اورجینال و برندهای مطرح دنیا سهمی هر چند کوچک در اعتلای شعار ما میتوانیم و ارتقای سطح انفورماتیکی کشور داشته باشد.