بازگردانی اطلاعات

یکی دیگر از خدمات شبکه شرکت پایتخت وندا با استفاده از مهندسین با تجربه و دوره دیده در بهترین مراکز دنیا توانسته متخصص ترین و حرفه ای ترین تیم بازیابی اطلاعات را تشکیل دهد. ما در تلاش هستیم تا بهترین متد های بازیابی اطلاعات را کشف کنیم تا سرعت و راندمان بالاتری داشته باشیم که  خداوند را بخاطر کسب این همه موفقیت بسیار شاکریم.
بهره گیری از متخصصین دوره دیده و همچنین استفاده از ابزار آلات و دستگاه های روز دنیا به ما امکان ریکاوری پیچیده ترین مورد ها را در کمترین زمان میدهد.
تعدد دستگاه های بازیابی اطلاعات و همچنین به روز بودن آنها در این شرکت باعث افزایش سرعت کار بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک شده است از این رو حتی ما می توانیم در مواقع اورژانسی اطلاعات شما را در کمتر از ۲۴ ساعت ریکاوری کنیم.

 
شما فقط در قبال اطلاعات مورد تاییدتان و همچنین تعمیر کامل هارد دیسک تان ، هزینه پرداخت می کنید. اگر به هر دلیلی اطلاعات شما بازیابی نشود یا هارد دیسک تان تعمیر نشود هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.
میتوان به این مطلب اذعان داشت که در دهه اخیر اطلاعات یک شرکت یا سازمان دارای ارزش به سزايی نزد صاحبان کسب و کار برای خود باز نموده است بطوریکه با از بین رفتن این داده ها میتوان حیات یک سازمان را به چالش کشید از این رو حفظ و نگهداری این داده ها و راهکارهای قابل ارائه موضوعیت ایجاد این بخش حادث شده است ، لذا با گسترش روز افزون تکنولوژی و افزایش حجم اطلاعات شخصی و سازمانی که بر روی کامپیوتر ها ، سرورها و ذخیره سازهای تحت شبکه نگهداری می شوند ، موضوع مراقبت از اطلاعات اهمیت دو چندان پیدا می‌کند. همواره هاردهای کامپیوتری جزء لوازم مصرفی محسوب میشوند و از یک طول عمر نا مشخصی برخوردار هستند، معمولا ارزش اطلاعات ذخیره شده در یک هارد از ارزش خود هارد بیشتر است.

امروزه بازیابی اطلاعات جزء مشاغل بسیار حساس و ظریف در صنعت فناوری اطلاعات می‌باشد و اینکه شرکت‌ها و افراد، چه مجموعه‌ای را برای بازیابی اطلاعات و ریکاوری اطلاعات خود انتخاب می‌کنند و این فعالیت ها تا چه حد موفقیت آمیز خواهند بود اهمیت بالایی دارد. از دید سرویس گیرنده خدمات بازیابی اطلاعات اکثر قریب به اتفاق سرویس دهنده ها دارای ویژگی یکسانی میباشند و لیکن ارائه این سرویس و تلاش برای بازیابی اطلاعات و نهایتاٌ پیچیده ترشدن پروسه بازیابی و در بعضی موارد عدم تلاش مجدد برای سرویس دهنده بعدی را از او سلب خواهد نمود.